ما کی هستیم

سازمان تحقیق و تحلیل اجتماعی افغانستان یک سازمان مستقل، غیردولتی و غیر وابسته مستقر در کابل است. دورنما ما در این سازمان دستیابی به توسعه پایدار، کاهش فقر و نابرابری جنسیتی، و ترویج شفافیت و پاسخگویی است. با استفاده از تکنولوژی معلوماتی و ترویج تحقیق و تحلیل علمی، ما برای بلند بردن آگاهی عامه و توانمندسازی مردم تلاش می ورزیم. این سازمان بر پایه جوانان تحصیل کرده، در بخش های مختلف از جمله علوم اجتماعی، تکنولوژی معلوماتی، آمار و ارقام و انتشارات، استوار است. تیم متخصص ما تجربه کار در داخل و خارج از مرزهای این کشور را داشته و با تمرکز بر روی دانش، به عنوان موتور قدرت و محرکه پیشرفت جامعه افغانستان در عصر دیجیتالی امروز، خود را در پیشبرد اهداف انکشافی سهیم می‌داند.

همزمان با پیشرفت علم و حرکت جوامع به سوی دیجیتالی شدن، نیاز به داده‌های با کیفیت و تجزیه و تحلیل آنها برای پیش‌بینی‌های درست در راستای رسیدن به تصمیم‌های آینده‌ساز شدیدا محسوس است. ما در سازمان تحقیق و تحلیل اجتماعی افغانستان تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم تا داده‌های پیچیده و غیرقابل فهم را در قالبی بصری و ساده که برای همه قابل درک باشد, ارائه کنیم تا همه شهروندان از آن بهره‌مند باشند.

تیم باتجربه و حرفه ای

مریم بریالی

رییس

کارشناسی ارشد علوم سیاسی با ده سال سابقه کار در آسیای جنوبی و مرکزی ، خاورمیانه و اروپا با تجربه کاری با سازمان های دولتی و غیردولتی بین المللی و افغان. 

نوید رحمانی

مدیر ارشد عملیاتی

سلیم سادات

کارشناس رسانه

کارشناسی ارشد در مهندسی صنایع و مدیریت انرژی.  روزنامه نگار با Tagesspiegel و مدیر تولید رسانه در OSRA.

حیات الله ابراهیمی

متخصص هوش مصنوعی

کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر با تمرکز بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. مدیر سابق نوآوری و فن آوری های نوظهور در وزارت ICT ، کابل.

عبدالله حلیمی

توسعه دهنده نرم افزار

کارشناسی در علوم کامپیوتر با تخصص در زمینه توسعه و مدیریت داده ها. در حال حاضر دوره کارشناسی ارشد خود را در علوم داده دنبال می کند.

زهرا خالقی

مدیر برنامه

لیسانس حقوق با چندین سال سابقه کار به عنوان سرپرست و مربی در سازمان های مختلف جامعه مدنی در کابل.

ااستفاده از داده ها برای دستیابی به توسعه پایدار – کاهش فقر ، مهار نابرابری جنسیتی و ارتقا شفافیت و پاسخگویی

تسهیل تحقیق علمی مبتنی بر واقعیت ها، تقویت و توانمندسازی عامه از طریق استفاده از تکنولوژی نوین

صداقت
شفافیت
توانمندسازی مردم
نوآوری
عینیت