تجزیه و تحلیل داده های بزرگ

تجزیه و تحلیل داده های بزرگ یکی از نیازهای اساسی برای پیشرفت و ترقی است. ما در سازمان تحقیق و تحلیل اجتماعی افغانستان برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ، جدیدترین تکنولوژی ها را مورد استفاده قرار داده و در عین حال تجزیه و تحلیل آنها را برای افراد غیر متخصص به شکل آسان و قابل درک در دسترس شان قرار می دهیم تا بتوانند تصامیم سریع و درست بگیرند.

ما از داده های بزرگ، غیرقابل دسترس، بی مصرف و عمدتا تخصصی استفاده می‌کنیم  تا رویکردهایی نوین را فراهم سازیم. این رویکردها در تصمیم‌گیری نقش عمده داشته و می‌توانند به بهبود سطح کیفی زندگی و تجارت کمک کنند. ما در سازمان تحقیق و تحلیل اجتماعی افغانستان جدیدترین فناوری‌های ذیل را برای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ مورد استفاده قرار می دهیم.

خدمات مشورتی

خدمات مشورتی

خدمات مشورتی ما در بخش داده‌های بزرگ به شما کمک می‌کند تا راهکارهای مبتنی بر داده‌های فعلی خود را ارزیابی و بهینه‌سازی کنید، برای محصولات خود یک استراتژی بچینید و بهترین تکنولوژی را برای سازمان خود بشناسید.

خدمات تحلیل داده

خدمات تحلیل داده

با استفاده از پیشرفته‌ترین ابزار هوشمند سازمانی شما می‌توانید تصمیم‌های درست را با سرعت بیشتری بگیرید و از یک رویکرد داده‌ محور و علمی بهره‌مند شوید. با انتخاب خدمات تحلیل داده شما می‌توانید تصمیم‌های مرتبطی برای سازمان خود بگیرید و به سرعت عمل کنید. برای اینکه به این هدف برسید، تیم ما از تکنیک‌های آماری و یادگیری ماشینی کار می‌گیرد.

خدمات تصویرسازی داده

خدمات تصویرسازی داده

با داشتن گزارش‌های مرتبط و محیط کاری بسیار ساده، دید کاملی از داده‌های خود خواهید داشت. تیم ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا تحلیل‌های انجام شده برای تمام اعضای سازمان قابل درک باشد و بتوانند آن را مدیریت کنند.

خدمات امنیت داده

خدمات امنیت داده

شما می‌توانید با تطبیق استانداردهای امنیتی، توسعه یک سیستم دسترسی لایه به لایه و اطمینان از کارکرد درست فرایندهای بکاپ‌گیری و ریکاوری داده‌های خود را در مقابل خرباکاری‌های عمدی یا تصادفی، دستکاری و یا سرقت مصون نگاه دارید.

رویکرد ما